ARHIVA SITE. ULTIMA ACTUALIZARE 22 MARTIE 2013

    Home | Contact | Sitemap | Cauta    
AgriculturaInd. alimentaraFitosanitarDezvoltare RuralaAfaceri EuropeneInspectii si controlPescuit si acvacultura (FEP)Buget
Organigrama
Date de contact
Organisme de control judetene
Responsabili cu inspectiile in domeniul autorizarii si licentierii depozitelor

 

Inspectii si control >>Inspectia in domeniul autorizarii si licentierii depozitelor de cereale >>Responsabili cu inspectiile in domeniul autorizarii si licentierii depozitelor
Ultima actualizare: 2011-07-28

PERSONALUL DIN CADRUL DIRECŢIILOR AGRICOLE JUDEŢENE ŞI A MUNICIPIULUI BUCUREŞTI RESPONSABILI CU INSPECŢIILE ÎN DOMENIUL AUTORIZĂRII ŞI LICENŢIERII DEPOZITELOR


Nr.
CRT.

JUDETUL

NUME SI PRENUME INSPECTOR

NR.
LEGITIMATIE

1

ALBA

Mihacea Ion

1

2

ARAD

Kiss Carmen

7

3

ARGEȘ

Popescu Marcellina Violetta
Vlăsceanu Mariana

13
14

4

BACĂU

Spiridon Iulia
Bertok Denisa

8
7

5

BIHOR

Măntăluță Luminița
Pavel Florian

7
8

6

BISTRIȚA NĂSĂUD

Miron Vasile Dorin

8

7

BOTOȘANI

Teiu Ștefan

7

8

BRAȘOV

Nastea Marius
Boitor Mircea Pavel

7
8

9

BRĂILA

Dumitrescu Cristian

9

10

BUZĂU

David Dumitru

8

11

CARAȘ SEVERIN

Huza Maria

8

12

CĂLĂRAȘI

Rusti Iuliu Daniel

10

13

CLUJ

Pintican Renata

7

14

CONSTANȚA

Stamule Hristu
Fenghea Ana

9
10

15

COVASNA

Comșulea Voichița

7

16

 

DÂMBOVIȚA

Burz Camelia
Dragomir Genoveva
Ormenișan Daniela

13
14
15

17

DOLJ

Vatău Iulian

9

18

GALAȚI

Oroviceanu Laura

9

19

GIURGIU

Pițurcă Dumitru
Bucur Mihăiță

12
13

20

GORJ

Basarabă Liviu

8

21

HARGHITA

Popovici Gabriel Nicolae

10

22

HUNEDOARA

Ene Marius
Pop Sorin Romeo

11
12

23

IALOMIȚA

Popa Gheorghe
Rusu Constantin

8
9

24

IAȘI

Frunză Ștefan Ionuț

9

25

ILFOV

Sandu Iulian
Filip Mariana
Bucur Mihail
Apostu Daniela

 15
16 
17 
18 

26

MARAMUREȘ

Mărieș Cornel

9

27

MEHEDINȚI

Toloș Ioana

15

28

MUREȘ

Cengher Teofil

8

29

NEAMȚ

Diaconu Maria
Ungureanu Romică

8
9

30

OLT

Priseceanu Constantin
Ștefan Cristian

13
14

31

PRAHOVA

Ioniță Silvia

9

32

SATU MARE

Mic Maria
Cernea Ștefan

8
9

33

SĂLAJ

Duca Valentin

1

34

SIBIU

Cezar Silviu Viorel

11

35

SUCEAVA

Acostoaie Constantin

8

36

TELEORMAN

Botea Marin
Petcu Aurel

 11
12 

37

TIMIȘ

Ianoșdan Alina
Burcaș Silvia

9
10

38

TULCEA

Colța Alexandru

9

39

VASLUI

Istrate Doinița Odeta

9

40

VÂLCEA

Oprescu Maria Magdalena

8

41

VRANCEA

Angheluță Costică
Stoica Relu

15
16

42

 

M. BUCUREŞTI

 

Burlan Viorica
Orhei Ariclia
Morărescu Doina

11
12
13

            
Copyright © 2010 Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale